CIEKAWE MIEJSCA

W Białymstoku wskutek zawieruchy dziejów zostało mało zabytków. A nawet o tych które zostały mało wiemy. Nasz program "Ciekawe miejsca" ma za zadanie przybliżyć mieszkańcom Białegostoku i przyjezdnym historię tego interesującego miasta i ludzi którzy w nim żyli. Świadkami historii były miejsca, domy, ulice - każde z nich uczestniczyło w wydarzeniach wielkich lub małych, bo historia miasta to nie tylko wydarzenia o znaczącym charakterze, ale również życie jego mieszkańców i ich losy.

Założenia programu są proste, każdy budynek czy miejsce które ma swoją wielką czy małą historię otrzymuje tabliczkę informacyjną z nr. SMS, po połączeniu z którym otrzymujecie Państwo informację o jego historii, czy ciekawym wydarzeniu związanym z tym miejscem.

Przykładowo po wysłaniu SMS pod numer wskazany na strzałce na tym domu, otrzymalibyście Państwo następującą informację SMS 4526 - naciśnij tu >>>

W najbliższym czasie zorganizujemy spotkanie informacyjne wszystkich chętnych, którzy otrzymają tabliczki "ciekawe miejsca" wraz z numerami SMS, a następnie prześlą do nas krótką związaną z tymi miejscami interesującą historię, którą będziemy przesyłać zainteresowanym w formie SMSu.